Ad controlsDetektory kovů

Aplication Error: SQL-ERRCODE: 1142 | INSERT command denied to user 'adcontrols'@'81.95.96.66' for table 'log_sys_sessions'FILE: /www/doc/www.adcontrols.cz/www/includePHP/sys_statistics.phpROW: 16[INSERT INTO log_sys_sessions (session, datum, statistiky) VALUES ('f3802317b8236019c3a8a218f7dc7a75', '2020-02-26 10:08:14', 1)]

Systémy pro narážecí stroje


Pro aplikace, kde je třeba detekovat kovy v kapalinách, nebo kašovitých hmotách (sirupy, marmelády, atd.), je navržen speciální detekční systém určený pro potrubní přepravní systémy, osazený snímacím senzorem typu APEX. Systém se skládá z detektoru a automatického vyřazovacího zařízení, které tvoří 3-cestný kulový kohout. Kohout je ovládaný z vyhodnocovací jednotky detektoru a v případě detekce kovu v toku materiálu svede část materiálu s kovem mimo hlavní tok. Poté se opět přepne zpět do původní polohy. Citlivost systému je velmi vysoká, závisí především na průměru potrubí.

Řada STANDARD

Je použitý detekční senzor typ APEX 100, základní a ekonomický model se standardní hardwarovou stavbou (tři detekční cívky uvnitř hlavice), poskytující standardní detekční citlivost, komunikační datové rozhraní Ethernet a další rozšíření jsou možná za příplatek, nelze připojit automatický kontrolní systém AuditCheck, ochrana proti vniknutí vody IP66. Tato řada je ekvivalentním modelům , které jsou standardně nabízeny konkurenčními výrobci. 

system image

Řada PROTECTION

je použitý detektor senzor typ DSP IP+, provedení v krytí IP69k, které představuje v současné době maximální možné krytí proti vniknutí vody. Tento stupeň krytí chrání elektroniku detektoru proti vniknutím vody o tlaku až 100 barů a teploty 80°C. Uplatnění najde zejména v provozech a situacích, kde je prováděno velmi časté mytí tlakovou vodou (WAP) a v tomto případě je standardní krytí IP66/67/68 nedostatečné. Na základě našich praktických zkušeností doporučujeme tento typ detektoru kovů v aplikaci na narážecí stroje.

system image

Stručná charakteristika:

  • Provedení kompletně z nerez oceli. Jednoduché nastavení výšky osy potrubí.
  • Mobilní konstrukce na kolečkách.
  • Standardně pro narážky HANDTMANN a VEMAG (možno i jiné).
  • Možnost vybavení separačním ventilem.
  • Možnost vybavením uzamykatelným kontejnerem s nádobou na kontaminovaný produkt.
  • Možnost vybavení prodloužením přetáčecího mechanismu.
  • Možnost konfigurace zařízení pro klipsovací stroj (POLYCLIP).

Příklady realizací narážecích strojů:

system image system imageAd controls s.r.o. adcontrols.cz, vytvořeno v smsoft.cz © 2009